Лукянівський навчально-виховний комплекс«Загальноосвітня школа
 І-ІІ ступенівдошкільний навчальний заклад» імені О.С. Левади
Таращанського району Київської області
Адреса: 09540 Київська обл., с. Лук’янівка, вул. Центральна, 34-а; тел. 04566-23325Ел. пошта:luk-nvk@ukr.net., адреса сайту – http://luk15klasna.com
Спочатку школа в селі була початковою церковно – приходською і розміщувалась в одному дерев’яному приміщенні. З 1955 року школа стала неповною середньою. У 1952 році побудована нова школа – двоповерхова, цегляна, покрита черепицею. Будував школу її тодішній директор Борисенко Андрій Микитович. З 1955 по 1961 рік школа була середньою. До неї ходили учні з навколишніх сіл: Кислівки, Ківшовати, Степка, Луки. Після будівництва в селі Ківшовата середньої школи , Лук’янівська знову була переведена в розряд неповних середніх шкіл. З 1955по1959 рік директором був Роман Павлович Петренко – заслужений вчитель України. З 1955р. до цього часу школа випустила понад 2000 учнів, з них більше 40 випускників обрало фах педагога.У 1996 році Лук’янівській школі присвоєно ім’я письменника-земляка Олександра Степановича Левади. В останні роки школа функціонує як Лук’янівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ» ім. О.С. Левади.
В 2013-2014 н.р. у навчальному закладі навчається 55 вихованців. Педагогічний колектив працює над проблемою «Роль потенціалу уроку в розвитку творчих здібностей учнів та їхньої особистості в умовах здійснення особистісно-зорієнтованого підходу». У закладі працюють творчі, ініціативні, креативні педагоги: 15%- вчителі вищої кваліфікаційної категорії, з них мають педагогічне звання 23% «старший вчитель» , 31% - вчителі І кваліфікаційної категорії, 8% - вчителі ІІ кваліфікаційної категорії та 46% - молоді спеціалісти. Для ефективного функціонування навчально-виховного процесу у школі педагогічний колектив використовує систему традиційних та інноваційних методів і засобів навчання. В основу навчання покладений особистісно-орієнтований підхід. У навчальному закладі створені всі умови для реалізації здібностей учнів в процесі навчання та виховання. Учні школи є постійними учасниками різноманітних конкурсів, предметних олімпіад, турнірів.
Відомі випускники школи: Левада Олександр Степанович - письменник; Борисенко Володимир Андрійович – кандидат біологічних наук, вчений-селекціонер; Дробот Іван Іванович – проректор Національного державного педагогічного університету імені М. Драгоманова, доктор історичних наук ; Ткаченко Анатолій Олександрович – профессор національного університету імені Т.Г. Шевченка ; Злочевський Михайло Володимирович – доцент кафедри екології і біотехнології Білоцерківського державного аграрного університету.